פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מרימות גבה: המוצרים והטיפים שיעניקו לך גבות מושלמות

   כשזה נוגע לגבות, הפתרון הוא פשוט ומהיר - כזה שלא דורש יותר מכמה דקות. איך לאפר גבות בהירות או כאלה עם קרחות? מהשימוש הנכון בקולקציית מוצרי הגבות של ג'ייד ועד למקום ממנו מתחילים להניח את המברשת, הנה כמה עצות שיעזרו לך

   קולקציית מוצרי הגבות של ג'ייד (יח"צ , יחצ)
   קולקציית מוצרי הגבות של ג'ייד (צילום: יח"צ)

   בשנים האחרונות טיפוח ועיצוב הגבות עבר לקדמת הבמה והפך להיות אחד החלקים החשובים בשגרת האיפור שלנו. אם פעם חשבנו שאיפור עיניים דרמטי או שפתון לוהט הם הדרך היחידה לגרום לנו להיראות נפלא, היום אנחנו יודעות שגבות בולטות ובעלות צורה נכונה יכולות לשנות את מראה הפנים גם ללא איפור. אם אינך אחת הנשים הבודדות שהתברכו בגבות מושלמות בצורה טבעית, כנראה שגם את מתמודדת עם בעיה כלשהי כמו דלילות או חוסר צורה. למזלנו, כשזה נוגע לגבות, הפתרון הוא פשוט ומהיר - כזה שלא דורש יותר מכמה דקות ומוצר אחד או שניים, כל מה שאת צריכה הוא להכיר את הפרופורציות הנכונות לפנים שלך ולדעת איזה מוצר ייתן לך את התוצאה הטובה ביותר.

   קווי מתאר לעיצוב ואיפור גבות (ShutterStock)
   המקומות בהן יש להניח את המברשת כדי לעצב נכון את הגבות (צילום: ShutterStock)

   לפני שמתחילים לעצב, חשוב להבין את הפרופורציות הנכונות. לא משנה אם הגבות שלך דלילות, רחוקות מדי או ללא קשת מוגדרת את צריכה להבין את הצורה שאת צריכה לשאוף אליה. לצורך המיפוי של הגבה השתמשי במברשת ארוכה וישרה: הצמידי את המברשת בקו ישר מהחלק הרחב ביותר של האף, ממש בפינת הנחיריים התחתונה והחזיקי את המברשת בקו ישר כלפי מעלה - זו הנקודה בה אמורה להתחיל הגבה שלך, זו גם הנקודה שתגרום לאף שלך להיראות צר יותר. לאחר מכן הצמידי את המברשת באלכסון, מהחלק הרחב של האף, דרך מרכז האישון כשאת מסתכלת ישר - הנקודה בה המברשת נוגעת בגבות צריכה להיות הנקודה הגבוהה ביותר של הקשת שלך. לבסוף הצמידי את המברשת לחלק הרחב של האף, דרך קצה העין החיצוני – זוהי נקודת הסיום שלך. כעת, כשמיפית את הנקודות החשובות את יכולה להתחיל לטפל בגבות בהתאם לצרכים האישיים שלך.

   עיפרון הגבות של ג'ייד (יח"צ , יחצ)
   עפרון הגבות של ג'ייד מכיל תערובת שעוות ושמנים טבעיים המעניקים תיחום טבעי שלא נמרח או מיטשטש (צילום: יח"צ)

   הבעיה: גבות לא אחידות עם קרחות.

   הפתרון: קרחות יכולות להרוס את הצורה הטבעית של הגבות שלך, כדי למלא את החורים השתמשי בעיפרון דו צדדי עם קצה אלכסוני ומברשת לסירוק ועיצוב. מלאי בעזרת הצד השטוח של העיפרון את הקרחות כשאת עובדת במשיכות עדינות דמויות נוצה מלמטה למעלה וסרקי כדי לטשטש את המעברים. בעזרת הקצה המחודד תחמי את הגבולות: הקצה הדק מאפשר תיחום מדויק וחד יותר בחלק העליון והתחתון והוא מאפשר להאריך בצורה טבעית את קצה הגבה במידה והיא מסתיימת מוקדם מדי. סרקי שוב למראה הרמוני.

   ערכת העיצוב של ג'ייד (יח"צ , יחצ)
   ערכת העיצוב של ג'ייד כוללת מראה ומברשת אלכסונית לתיחום מדויק ותוצאות מקצועיות (צילום: יח"צ)

   הבעיה: גבות בהירות ועדינות מדי.

   הפתרון: כשהגבות שלך כמעט בלתי נראות הן לא מוסיפות לפנים את המסגרת הנחוצה להן. הדרך הטובה ביותר להגדיר אותן היא על ידי ערכת צלליות עם שלושה גווני בסיס טבעיים ומברשת דו צדדית בעלת קצה אלכסוני וספוגית. התחילי בחלק הפנימי של הגבה, זה שקרוב יותר לאף - בעזרת הספוגית עברי עם הגוון האמצעי והאפרפר כלפי חוץ. בעזרת המכחול הזוויתי עברי עם הגוון הכהה ביותר במשיכות קטנות ועדינות בצורת שיערות עד ליצירת מראה רב מימדי וטבעי. כדי לאחד בין השניים טשטשי את המעברים בעזרת הספוגית והגוון הבהיר ביותר מהחלק החיצוני של הגבות פנימה. המראה שאת אמורה לשאוף אליו הוא טבעי, עדין ורב מימדי, כזה שיהפוך את הגבות שלך לבעלות נוכחות.

   עיפרון IDYLLIC של ג'ייד לגבות מוגדרות עם גימור רך וטבעי (יח"צ , יחצ)
   עיפרון IDYLLIC לגבות מוגדרות עם גימור רך וטבעי (צילום: יח"צ)

   הבעיה: גבות דקות מדי.

   הפתרון: בין אם הגבות שלך דקות באופן טבעי או כתוצאה ממריטת יתר הן דורשות מילוי שנראה טבעי והרמוני. ליצירת מראה מלא יותר השתמשי בעיפרון גבות מחודד ומברשת לעיצוב וסירוק. עברי במשיכות דמויות נוצה כדי ליצור מראה של שיערות בכיוון הצמיחה הטבעית שלך וסרקי כדי לטשטש את המעברים. את המשיכות כדאי להתחיל ממרכז הגבה כלפי חוץ ורק אז להשלים את החלק הפנימי והמלא יותר.

   קונסילר של ג'ייד (יח"צ)
   קונסילר של ג'ייד (צילום: יח"צ)

   הבעיה: שיערות סוררות.

   הפתרון: במידה ואת בשלב בו את מגדלת את הגבות או לא מעוניינת למרוט שיערות סוררות בעצמך את יכולה לכסות אותן בעזרת קונסילר, הקפידי לכסות את השערות בשני כיוונים, כשאת מניחה את הקונסילר פעם מימין ופעם משמאל לכיסוי מושלם מכל הצדדים. הקונסילר ייתן מראה נקי יותר ויעזור ליצור גבולות ברורים.

   הבעיה: הגבות עדיין לא מספיק מוגדרות.

   הפתרון: אם גם לאחר שעיבית, סידרת ועיצבת את הגבות את מרגישה שהן עדיין לא מספיק בולטות אבל את לא רוצה לגרום להן להיראות כהות או מצוירות מדי את יכולה להגדיר אותן בעזרת שימוש נכון בקונסילר – בעזרת מברשת דקה שרטטי את גבולות הגבה העליונים והתחתונים וטשטשי כלפי חוץ, הדגישי בעיקר את האזור מתחת לקשת הגבה. הקונסילר ייתן מראה מורם ובולט יותר לכל אזור העיניים מבלי לתת לך מראה מאופר מדי.