פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בעין יפה: עני וגלי מהי המסקרה שהכי מתאימה לסגנון שלך

   יש מבחר עצום של מסקרות וכל אחת מבטיחה תוצאות אחרות. הדרך למראה ריסים מושלם באמת הוא למצוא את ההתאמה הנכונה בין המסקרה והמברשת שלה לצורת הריסים הייחודית שלך. עני על השאלון וגלי מהי המסקרה שהכי מתאימה לאישיות שלך

   מסקרה היא מאסט בכל תיק איפור, גם אם את אישה שממעטת להתאפר. היא מבליטה את הריסים, ממסגרת את העיניים ויוצרת מראה מודגש ברגע, כזה שמעניק אופי וסטייל למראה הפנים שלנו. מסקרה טובה היא המפתח למעבר ממראה יומיומי ופשוט למראה זוהר ומאופר. שכבה אחת תספיק כדי ליצור מראה של ריסים מלאים אך טבעיים שמתאים במהלך היום, ושתיים או שלוש שכבות יאפשרו לך ליצור לוק ערב דרמטי במיוחד.

   בניגוד למוצרי איפור אחרים מסקרה אינה דורשת פרקטיקה או ניסיון - במשיכת מברשת קלה את יכולה להפוך את מראה העיניים שלך למודגש וזוהר. אין צורך לטשטש, להצליל או להאיר - פשוט למרוח ולצאת מהבית. יש מבחר עצום של מסקרות וכל אחת מבטיחה תוצאות אחרות. את יכולה למצוא את זו עם המברשת המושלמת שתתאים גם למבנה ולצורת הריסים האישית שלך וגם לסגנון ולמראה האיפור שאת אוהבת. הדרך למראה ריסים מושלם באמת הוא למצוא את ההתאמה הנכונה בין המסקרה והמברשת שלה לצורת הריסים הייחודית שלך. עני על השאלון וגלי מהי המסקרה שהכי מתאימה לאישיות שלך.